UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
przy tak dużym ruchu ulicznym samochodów osobowych na głównych ulicach aż się prosi o lepsze oswietlenie przejść dla pieszych-pieszego przy czarnej jezdni w ogóle nie widać. o wypadek nie trudno. Radze urzędnikom miasta przyjrzeć się jak są oświetlone przejscia dla pieszych w trójmieście i na wsiach koło Elbląga. obecne oswietlenie ulic jest nędzą dwudziestego pierwszego wieku w Elblągu Jadąc ulicami Elbląga wieczorem znaki drogowy są niewidoczne a wiadomo jakim celom mają służyć. Radze P PREZYDENTOWI miasta wziąć do samochodu swych urzędasów i pojeździć wieczorem przy mokrej jezdni po naszych ruchliwych ulicach z przejściami dla pieszych Bedą się zasłaniać przepisami obowiązującymi na prowincji.
MIESZKANIEC ZAWADY