UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na ul. Fredry są lampy i nawet świecą, ale równie dobrze mogło by ich nie być w ogóle, cała para idzie w gwizdek, a za prąd trzeba płacić !!!
Na ul. Fredry są lampy i nawet świecą, ale równie dobrze mogło by ich nie być w ogóle, cała para idzie w gwizdek, a za prąd trzeba płacić !!!