UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na ul. Fredry są lampy i nawet świecą, ale równie dobrze mogło by ich nie być w ogóle, cała para idzie w gwizdek, a za prąd trzeba płacić !!!


Anuluj