UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ja już nie mieszkam na Bielanach ale drażni mnie to że jest wiele takich "opuszczonych miejsc" gdzie naprawdę przydałoby sie zrobić cokolwiek a nie tyko modernizować rzeczy już isteniejące. .ile razy było tak że nie było 12ki (jedynego autobusu do domu) i trzebabyło iść pieszo w ciemnościach. .. dla ucznia podstawowki to niezbyt przyjemne a na pewno nie bezpieczne

beti88

Anuluj