UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

przy tak dużym ruchu ulicznym samochodów osobowych na głównych ulicach aż się prosi o lepsze oswietlenie przejść dla pieszych-pieszego przy czarnej jezdni w ogóle nie widać. o wypadek nie trudno. Radze urzędnikom miasta przyjrzeć się jak są oświetlone przejscia dla pieszych w trójmieście i na wsiach koło Elbląga. obecne oswietlenie ulic jest nędzą dwudziestego pierwszego wieku w Elblągu Jadąc ulicami Elbląga wieczorem znaki drogowy są niewidoczne a wiadomo jakim celom mają służyć. Radze P PREZYDENTOWI miasta wziąć do samochodu swych urzędasów i pojeździć wieczorem przy mokrej jezdni po naszych ruchliwych ulicach z przejściami dla pieszych Bedą się zasłaniać przepisami obowiązującymi na prowincji.

MIESZKANIEC ZAWADY

Anuluj