37
07.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie pisz o unijnych ochłapach bo wpłacamy sto kilkadziesiąt mln euro składki a dostajemy ponad czterysta mln euro dopłat z unii. .. .
Art:) (2017.08.07)
Brawo! W końcu zwróci się te 14 milionów wpakowane przez Elbląg do kasy UE. Szkoda, że po tylu latach. ..
(2017.08.07)

info

2  
  0
@Art:) - zgadza się, wpłacamy rocznie ponad 100 mln do kasy unii, a dostajemy 400 mln dopłat. .. tylko sobie policz ile to jest w ciągu 10-ciu lat, a dopłaty są terminowe, tyle dobrego, że jednorazowo większa pula wpływa na dopłaty, natomiast sumarycznie jesteśmy w plecy
(2017.08.07)
Tak cale zycie pietra masz, ktos pokrzyczy, a ty juz w majty robisz. Co to za zycie?
Realista1 (2017.08.07)
Proponuje przemyslec swoje kolejne wypowiedzi, bo beda po prostu banowane.
AdminPortEL (2017.08.07)
mam dwa samochody i nie jeżdze pojazdami dla plebsu i bydła m. in z zawady
jpnastopro (2017.08.07)
@jpnastopro - i bardzo dobrze
kushinjar (2017.08.07)
Ten ostatni wpis to chyba jakiś popapraniec pisał o plebsie
(2017.08.07)

info

1  
  0
@jpnastopro - Skoro nie jeździsz pojazdami dla plebsu, to po co kupiłeś aż dwa?
(2017.08.07)
Taaa... bo unia taka zła. Gdzie nie wejdziesz/nie wsiądziesz do czegoś co było niedawno kupione/remontowane to widzisz znaczek Uni Europejskiej. Przynajmniej dzięki nim te pieniądze idą na coś konkretnego i ktoś tego pilnuje zamiast lądować w kieszeniach urzędników/ programach Polityk+/Rydzyk+/TVPropaganda+ i pensji dla córki leśniczego...
(2017.08.07)

info

1  
  0