A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wiesz - za PRL już tak było - może ty nie pamiętasz - ale ja i owszem - normalnie kraj mlekiem i miodem płynący - tylko powiem ci jedno ale - PiS jak i PRLowskie rządy unosi się butą i arogancją miewając często muchy w nosie jak mały gówniarz tupiący w sklepie bo mu mamusia zabawki nie kupiła albo kupiła gorszą. Ja dziękuję za bylejakość - ja chcę spokojnie żyć tu gdzie mieszkam bez obawy że za rogiem spałuje mnie jakiś ONR owiec czy inny niespełna rozumu fanatyk religijny i to za inne poglądy niż jego a policja spuści na to ścianę milczenia bo rząd na to pozwala - nie mam ochoty pomagać ze swojej pracy rozmnażać się patologii biorącej za friko siano od państwa i wożącej się jak paniska za sanacji - a niestety to jest sanacja - Ja mam ochotę normalnie jeździć po Europie i świecie i być szanowanym a nie wytykanym paluchem i nazywanym zasyfiałym polaczkiem tylko dla tego że w W-wie paru oderwanych od rzeczywistości osób dorwało się do władzy i będą trzymać się rękoma i nogami - a te wszystkie programy plus - to nie zapominajcie iż jest to za wasze TAK na wyborach - jaracie się jak szczerbate do suchara nie myśląc co będzie później - nie na darmo się wzięło powiedzenie - Polak mądry po szkodzie ale tylko mądrzy ludzie dmuchają na zimne - lepiej i taniej zapobiegać niż potem leczyć
@kejt25 - chodzi po prostu o to, że to są unijne ochłapy. .. przy obecnych inicjatywach PiSu, byłby lepszy rozwój gospodarczy i na pewno dopłaty dla rolników też by się znalazły, tylko było by to wszystko bardziej transparentne niż obecnie
ochłapy ? wiesz - jak ktoś ma aspiracje to i to dla niego i ochłapy - ale mierzmy czyny na zamiary - niestety - jeśli ja groszem nie śmierdzę a chcę zrobić zakupy to biorę jak najtaniej i jak z najniższej półki byle by za dużo nie zapłacić - z Unią to jak z biznes klasą w Ryanair - stać cię na nią to lecisz wygodnie i załoga nad tobą skacze - nie stać - to siedzisz jak śledź w ekonomicznej o suchym pysku - sory - ale jak ktoś się porywa z siekierą na słońce to może go jedynie oślepić
prospołeczny ahaha - tak owszem ale z twojej i mojej kieszeni, łatwo przychodzi łatwo idzie a lud to kupuje - jeszcze im samorządy zostały do przejęcia a ktoś TAK postawić musi - potem zobaczycie tą prospołeczność co by wam się to czkawką nie odbiło - a póki co tak taaak - głosy potrzebne to i programy się mnoży jak grzyby po deszczu - a może ktoś tak wspomni o programie Rydzyk+ i przytulonych do tej pory ponad 40 bańkach co !!! wiesz - takiej hipokryzji i obłudy to ja nie widziałem od Gierka - a i ci też potrafili - PRL PiS wersja beta - po wyborach już pełna;) No ale jak to mawiali mądrzy ludzie - Polak mądry po szkodzie - tylko sporo zapomina że taniej jest zapobiegać niż potem leczyć - no ale nic to - ja tam z wiatrakami i polityczno-religijnymi fanatykami nie walczę - chceta to mata;) haha
A dlaczego nic nie mówi sie o przedłużeniu linii tramwajowej przez ul. Mazurską -Zawadę. Największe osiedle mieszkaniowe nadal bez tramwaju. DLACZEGO?????
Szkoda kasy na ten węzeł przy ul. Grunwaldzkiej a dlatego że Elbląg to nie Gdańsk czy Warszawa. Przyjżyjcie sie temu bezstronnie a zrozumiecie błąd. Lepiej te pieniądze wydać na nowe tramwaje, zajezdnie bo ruina i na tory w strone Zawady przez Mazurską.
Do redakcji PortEl - mam prośbę - czy możecie zmienić charakter strony i nie wstawiać tak drażliwych tematów choćby jak ten powyżej - ludzie są podzieleni skłóceni - ci co już mają klapy na oczach próbują tu na siłę zakładać tym co jeszcze ich nie mają;) - nie wiem - proponuję np pisać o Rumcajsie i Hance - albo nie wiem, Grzybku Muchomorku - jakieś bezpieczne tematy - może piszczcie np o elbląskim półświatku - powiązaniach dziwnych, o tym jak to jednym kierowcom można jeździć pod wpływem bezkarnie bo kogoś gdzieś tam znają a innym nie, np o ruskiej wódzie sprzedawanej spod baru w niektórych knajpach - coś w ten deseń a będzie ciekawiej - poczytność większa a i kłótliwość się zapewne zmniejszy
@kejt25. - a to inna para kaloszy, skoro jesteś takim type człowieka, to Unia jest dla Ciebie właściwą drogą
@andrew91 - myślenie POczłowieka
to jest zenada, ze miasto majac 500milionowy budzed nie stac zakupic kilku tramwaji czy przeprowadzic samodzielnie najdrobniejszej inwestycji. doprowadzila do tego unijna /czytaj. niemiecka/ polityka ktorej celem bylo zadluzanie samorzadow a ktora tak sumiennie wprowadzl w zycie w calej Polsce poprzedni rzad. jak masz dlugi /jak Grecja/ to jestes niewolnikiem. ogolnie nie mam nic przeciwko dotacjom pod warunkiem, ze nie jest to narzedziem represji. a komisarze unijni co chwila potarzaja nam "dostaliscie kase to siedzcie cicho". dlatego bede popieral rzad w sprawie niemieckich odszkodowan wojennych.