UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Art:) - zgadza się, wpłacamy rocznie ponad 100 mln do kasy unii, a dostajemy 400 mln dopłat. .. tylko sobie policz ile to jest w ciągu 10-ciu lat, a dopłaty są terminowe, tyle dobrego, że jednorazowo większa pula wpływa na dopłaty, natomiast sumarycznie jesteśmy w plecy