UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Taaa... bo unia taka zła. Gdzie nie wejdziesz/nie wsiądziesz do czegoś co było niedawno kupione/remontowane to widzisz znaczek Uni Europejskiej. Przynajmniej dzięki nim te pieniądze idą na coś konkretnego i ktoś tego pilnuje zamiast lądować w kieszeniach urzędników/ programach Polityk+/Rydzyk+/TVPropaganda+ i pensji dla córki leśniczego...