UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo! W końcu zwróci się te 14 milionów wpakowane przez Elbląg do kasy UE. Szkoda, że po tylu latach. ..
Brawo! W końcu zwróci się te 14 milionów wpakowane przez Elbląg do kasy UE. Szkoda, że po tylu latach. ..