A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja mam w d... ten kołchoz!Ja się do niego nie pchałem!To żydowski kołchoz i żydowska waluta!Jak wybuchnie wojna to będę walczył o Polskę nie unię!
Już za chwile pisiory pożegnają unijne pieniądze . W Brukseli siedzą sami lewacy , ale kasa nie śmierdzi
przeciez POrtelowcy ida dumnie w KODochodach i krzycza ze wolne media wlonosc slowa! ze im demokracje zabieraja a teraz bedziecie banowac komentarze? cos sie wam we lbach chyba POprzewracalo?
SzKODniki specjalnie usuwają komentarze na swoich stronach, żeby pokazać, że za PiS jest cenzura i brak wolności słowa.
zeby nie jezdzic z takimi jak ty
@jpnastopro - Wiedzę, że nie tylko z pokorą i ortografią masz problemy - z czytaniem ze zrozumieniem również.
4 tramwaje!!!!???? to dalej mamy jeździć śmierdzącymi zabytkami z PRL-u? Słabo, nowoczesna infrastruktura i jeżdżący po niej złom, z czego mamy być zadowoleni, z miejsc na rowery i z biletomatów? Chcemy jeździć komfortowymi tramwajami, jeżdżących w dużej częstotliwości a nie komfortowo kupować bilety na bylejakość! Większość taboru pomięta lata 80 XX wieku. .. strata czasu i pieniędzy podatnika,