UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Taaa... bo unia taka zła. Gdzie nie wejdziesz/nie wsiądziesz do czegoś co było niedawno kupione/remontowane to widzisz znaczek Uni Europejskiej. Przynajmniej dzięki nim te pieniądze idą na coś konkretnego i ktoś tego pilnuje zamiast lądować w kieszeniach urzędników/ programach Polityk+/Rydzyk+/TVPropaganda+ i pensji dla córki leśniczego...