UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie pisz o unijnych ochłapach bo wpłacamy sto kilkadziesiąt mln euro składki a dostajemy ponad czterysta mln euro dopłat z unii. .. .
Art:)
nie pisz o unijnych ochłapach bo wpłacamy sto kilkadziesiąt mln euro składki a dostajemy ponad czterysta mln euro dopłat z unii. .. .
Art:)