Wybrany wątek opinii
Jak ktoś kupuje takie wozidełko, to wiadomo że 90 nie będzie jechał, powstaje pytanie po co sprzedawać fury, które są stworzone do łamania przepisów?
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
A ja wręcz przeciwnie - specjalnie jeździłbym wolno, żeby wszyscy widzieli i zazdrościli :)
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Toć to niemieckie auto, a tam są odcinki gdzie jest koniec ograniczenia do 130 km/h i wtedy możesz jechać ile samochód pozwoli. W Polsce masz 140 km/h to produkują pandy i astry ;)
Do moderacji
Odpowiedz
3
0