62
02.08.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@buhlenek - jest prawdziwy znawca, jak do tego doszedłeś
(2017.08.02)
Jak ktoś kupuje takie wozidełko, to wiadomo że 90 nie będzie jechał, powstaje pytanie po co sprzedawać fury, które są stworzone do łamania przepisów?
(2017.08.02)
Pędził "berlinką" ? Jak on to robił i czy dużo napędził ? Ja to pędzę przeznaczoną do tego aparaturą a "berlinką" jeżdżę też czasami z prędkością 234km/h tylko nie bmw a polonezem z turbodoładowaniem. :-D
samogon (2017.08.02)
Po takim BMW od azjatyckiego bossa dostali piłkarze Leicester po wygraniu ligi. W zależności od dodatków i rocznika 300 -600 tys
(2017.08.02)

info

4  
  0
Z podniecenie że taka fure zatrzymali :)
(2017.08.02)
Zakaz wjazdu dla kacapa mordercy
NE (2017.08.02)

info

8  
  4
A dlaczego zatrzymane mialby mieć Polak. Przecież to nie teren zabudowany.
(2017.08.02)
Złom to stoi pod twoim oknem idioto.
(2017.08.02)
Bo jest z z Rosji a Rosja nie jest w Unii
Edek (2017.08.02)
won z tą ruską dziczą z Polski. Żadnego pożytku z tego nie mamy
(2017.08.02)