Wybrany wątek opinii
Mandat dostał a prawo jazdy ? Jak nam już byłoby zatrzymane a dla ruska - nie ? A czemu nieee ?
Do moderacji
Odpowiedz
19
7
A dlaczego zatrzymane mialby mieć Polak. Przecież to nie teren zabudowany.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
Bo jest z z Rosji a Rosja nie jest w Unii
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Za przekroczenie prędkości prawo jazdy zatrzymywane jest tylko wtedy gdy w terenie zabudowanym przekroczysz prędkość o min 50kmh ;)
Do moderacji
Odpowiedz
4
2
Za przekroczenie prędkości prawo jazdy zatrzymywane jest tylko wtedy gdy w terenie zabudowanym przekroczysz prędkość o min 50kmh ;)
Do moderacji
Odpowiedz
1
1