UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D
Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D