UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hahaha popłakałem się ze śmiechu! Popatrzcie "kozaki" w dresikach - tak wygląda porządne BMW, a nie jakiś rupieć tańszy od roweru z Biedronki :D


Anuluj