UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ostatnio Polak jechał tylko 200 i to dwupasmowka a tu Rusek 234 i tylko 750zl?? Powinien dostać zakaz dalszej jazdy za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.

Tomcioromcio

Anuluj