UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ostatnio Polak jechał tylko 200 i to dwupasmowka a tu Rusek 234 i tylko 750zl?? Powinien dostać zakaz dalszej jazdy za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.
Tomcioromcio
Ostatnio Polak jechał tylko 200 i to dwupasmowka a tu Rusek 234 i tylko 750zl?? Powinien dostać zakaz dalszej jazdy za sprowadzenie zagrożenia w ruchu lądowym.
Tomcioromcio