53
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ta sprawa jest chora!!!! Facet poturbował lekko dzieciaka, miał jedynie siniaki. Ale siła mediów i Stonogi sprawiły, że gość jest już trupem za życia. Poza tym pewnie w ostateczności pracę stracą jego rodzice, tak coś czuje. Oczywiście, hańba temu bandziorowi. Ale czy to już też nie przesada? Ile jest przemocy w domach gdzie dzieciaki od starych obrywają codziennie i to czasem mocniej niż dostał ten 11 latek.
Stefan28 (2016.12.09)
Nie udzielaj się gamoniu.obrońca się znalazł.
Rrrrrrr (2016.12.09)
@Stefan28 - To sobie wyobraź strach rodziców, wszystkich rodziców, którzy czasami po prostu nie mają możliwości dzieciaka odbierać ze szkoły, jak muszą sie bać o swoje dzieci, skoro skurczybyki takie chodzą po ulicach, że 11 latek im przeszkadza. Mam w tym wieku dziecko, wiem że by sie też nie obroniło, bo to dzieciak, dlaczego ja musze sie bać a bandzior chodzi po ulicy. Jakim ku. .. sem trzeba być żeby napaść na dzieciaka o 20 lat młodszego????? Do kryminału na pół życia najlepiej, bo nic już z niego nie będzie. ..
matkanastolatka (2016.12.09)
Po obejrzeniu interwencji w Polsacie, dochodzę do wniosku, że Elbląg, to Eldorado dla bandziorów. Z wypowiedzi kolejnego prokuratora wynika jasno, że broni decyzji kolegi po fachu. Jakie to ohydne. Wstyd i hańba. W tym mieście nie jest bezpiecznie. To azyl dla świrów. Czas się pakować....dzieci mam....
Parafka (2016.12.09)

info

8  
  5
Jak świr skatuje twoje dziecko, to tez się tak wypowiesz??
Od (2016.12.09)
brawo to dzieki Panu Stonodze
(2016.12.09)

info

6  
  8
bardzo wielu czytelników szydziło ze Stonogi ale, gdyby nie on to ścierwo dalej by psociło na mieście, rodzice napewno są dumni z bydlaka.
(2016.12.09)

info

3  
  4
Ciężko było coś zrobic szybciej w tej sprawie ? A nie zbierac laury po fakcie. Ciezko tak samo dopiaac kogo to zasluga? O dymisji prokuratora z wiadomych powodow? O tym jaki system panuje w prokuraturze w Elblagu?
MieszkaniecEG (2016.12.09)

info

2  
  1
wyrwać chwasta i wykręcić mu kitę
(2016.12.09)

info

5  
  2
Patologia łykacie wszystko jak pelikany ten małolat pokrzywdzony to tez ma swoje za uszami mały przestępca złodziejaszek notowany i znany Policji i w dodatku ma kuratora i co za dobre sprawowanie go dostał. Telewizja zrobiła wam wodę z mózgów nie wiecie to nie piszcie znam sprawę od podszewki i nie chce tutaj nikogo bronić i też nie popieram przemocy, ale tez wiem ze źródła, że ten 11-latek nie jest świętoszkiem. wszedł do samochód tego gościa zabrał telefon i co to jest ok facet się wkurzył i dostał w gębę małolat nie popieram przemocy i kopania, ale faceta po prostu poniosło i tyle rozdmuchali sprawę dorobili ideologię trochę konfabulacji i jest afera koperkowa. Małolat to tez potencjalny przestępca tak się zaczyna od drobnych kradzieży, a kończy na mordowaniu ludzi. Telewizja jest stronnicza i nie pisze całej prawdy, a wy nie znając faktów wylewacie pomyje na człowieka. wina leży po obu stronach łatwo kogoś zbesztać, ale jak się to robi to trzeba mieć niezbite na to dowody, a nie łykać wszystko co mówią w telewizji. Telewizja to spreparowana rzeczywistość i nigdy nie mówiła całej prawdy, a wyciąganie pochopnych wniosków jest wielce krzywdzące.
ARESIAK1 (2016.12.09)