A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ta sprawa jest chora!!!! Facet poturbował lekko dzieciaka, miał jedynie siniaki. Ale siła mediów i Stonogi sprawiły, że gość jest już trupem za życia. Poza tym pewnie w ostateczności pracę stracą jego rodzice, tak coś czuje. Oczywiście, hańba temu bandziorowi. Ale czy to już też nie przesada? Ile jest przemocy w domach gdzie dzieciaki od starych obrywają codziennie i to czasem mocniej niż dostał ten 11 latek.
Nie udzielaj się gamoniu.obrońca się znalazł.
@Stefan28 - To sobie wyobraź strach rodziców, wszystkich rodziców, którzy czasami po prostu nie mają możliwości dzieciaka odbierać ze szkoły, jak muszą sie bać o swoje dzieci, skoro skurczybyki takie chodzą po ulicach, że 11 latek im przeszkadza. Mam w tym wieku dziecko, wiem że by sie też nie obroniło, bo to dzieciak, dlaczego ja musze sie bać a bandzior chodzi po ulicy. Jakim ku. .. sem trzeba być żeby napaść na dzieciaka o 20 lat młodszego????? Do kryminału na pół życia najlepiej, bo nic już z niego nie będzie. ..
Po obejrzeniu interwencji w Polsacie, dochodzę do wniosku, że Elbląg, to Eldorado dla bandziorów. Z wypowiedzi kolejnego prokuratora wynika jasno, że broni decyzji kolegi po fachu. Jakie to ohydne. Wstyd i hańba. W tym mieście nie jest bezpiecznie. To azyl dla świrów. Czas się pakować....dzieci mam....
Jak świr skatuje twoje dziecko, to tez się tak wypowiesz??
brawo to dzieki Panu Stonodze
bardzo wielu czytelników szydziło ze Stonogi ale, gdyby nie on to ścierwo dalej by psociło na mieście, rodzice napewno są dumni z bydlaka.
Ciężko było coś zrobic szybciej w tej sprawie ? A nie zbierac laury po fakcie. Ciezko tak samo dopiaac kogo to zasluga? O dymisji prokuratora z wiadomych powodow? O tym jaki system panuje w prokuraturze w Elblagu?
wyrwać chwasta i wykręcić mu kitę
Patologia łykacie wszystko jak pelikany ten małolat pokrzywdzony to tez ma swoje za uszami mały przestępca złodziejaszek notowany i znany Policji i w dodatku ma kuratora i co za dobre sprawowanie go dostał. Telewizja zrobiła wam wodę z mózgów nie wiecie to nie piszcie znam sprawę od podszewki i nie chce tutaj nikogo bronić i też nie popieram przemocy, ale tez wiem ze źródła, że ten 11-latek nie jest świętoszkiem. wszedł do samochód tego gościa zabrał telefon i co to jest ok facet się wkurzył i dostał w gębę małolat nie popieram przemocy i kopania, ale faceta po prostu poniosło i tyle rozdmuchali sprawę dorobili ideologię trochę konfabulacji i jest afera koperkowa. Małolat to tez potencjalny przestępca tak się zaczyna od drobnych kradzieży, a kończy na mordowaniu ludzi. Telewizja jest stronnicza i nie pisze całej prawdy, a wy nie znając faktów wylewacie pomyje na człowieka. wina leży po obu stronach łatwo kogoś zbesztać, ale jak się to robi to trzeba mieć niezbite na to dowody, a nie łykać wszystko co mówią w telewizji. Telewizja to spreparowana rzeczywistość i nigdy nie mówiła całej prawdy, a wyciąganie pochopnych wniosków jest wielce krzywdzące.