Wybrany wątek opinii

Ta sprawa jest chora!!!! Facet poturbował lekko dzieciaka, miał jedynie siniaki. Ale siła mediów i Stonogi sprawiły, że gość jest już trupem za życia. Poza tym pewnie w ostateczności pracę stracą jego rodzice, tak coś czuje. Oczywiście, hańba temu bandziorowi. Ale czy to już też nie przesada? Ile jest przemocy w domach gdzie dzieciaki od starych obrywają codziennie i to czasem mocniej niż dostał ten 11 latek.
Stefan28 (2016.12.09)
Nie udzielaj się gamoniu.obrońca się znalazł.
Rrrrrrr (2016.12.09)
@Stefan28 - To sobie wyobraź strach rodziców, wszystkich rodziców, którzy czasami po prostu nie mają możliwości dzieciaka odbierać ze szkoły, jak muszą sie bać o swoje dzieci, skoro skurczybyki takie chodzą po ulicach, że 11 latek im przeszkadza. Mam w tym wieku dziecko, wiem że by sie też nie obroniło, bo to dzieciak, dlaczego ja musze sie bać a bandzior chodzi po ulicy. Jakim ku. .. sem trzeba być żeby napaść na dzieciaka o 20 lat młodszego????? Do kryminału na pół życia najlepiej, bo nic już z niego nie będzie. ..
matkanastolatka (2016.12.09)
Jak świr skatuje twoje dziecko, to tez się tak wypowiesz??
Od (2016.12.09)
Powrót do komentarzy