A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tym sposobem sobie nagrabił chłop. Dzieki rozdmuchanej sprawie w mediach i na portalach dostanie sankcję minimum 3 miesiace. Prokuratura i Sąd nie lubia jak sie ich lekceważy. Jednym słowem Świeta spędzi w towarzystwie więzniów. Co pózniej to juz zdecyduje najprawdopodobnie Kartuski Sąd
W Polsce obowiazuje prawo domiemania niewinnosci. Dopuki doputy nie jest podejrzany zkazany prawomocnym wyroiem.
a to Malbork jest na terenie Niemiec? Stokulfon widział go w Niemczech
I poleci na ochronki
11 latek pobił? kogo?
głosy mu kazały!!! - dajcie spokój chłopakowi.
czyli wszyscy bandyci to psychole - leczyc ich tżeba i może za nasze pieniądze?
Kara Śmierci albo dożywotnie roboty!!!!!
Prokuratura elbląska zrobiła z siebie pośmiewisko, koniec kropka
@zsssypt - heh :) trzeba być po prostu Piotrkiem :p
Wszyscy tacy mądrzy, z poważnej sprawy robicie sobie żarty, a stonoga to kto ? a kto kogo pobił itd. .. .. .
a niech wam syna 11lat jakis debil by pobił bo obok debila szedł czy jechał rowerem i wtedy ciekawy jestem jak byscie wszyscy sobie żarty robili.