53
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tym sposobem sobie nagrabił chłop. Dzieki rozdmuchanej sprawie w mediach i na portalach dostanie sankcję minimum 3 miesiace. Prokuratura i Sąd nie lubia jak sie ich lekceważy. Jednym słowem Świeta spędzi w towarzystwie więzniów. Co pózniej to juz zdecyduje najprawdopodobnie Kartuski Sąd
(2016.12.09)

info

18  
  2
W Polsce obowiazuje prawo domiemania niewinnosci. Dopuki doputy nie jest podejrzany zkazany prawomocnym wyroiem.
Aaaaaaaaaaaaaaa (2016.12.09)

info

5  
  10
a to Malbork jest na terenie Niemiec? Stokulfon widział go w Niemczech
okut (2016.12.09)

info

7  
  3
I poleci na ochronki
xxc (2016.12.09)

info

0  
  2
11 latek pobił? kogo?
(2016.12.09)

info

2  
  5
głosy mu kazały!!! - dajcie spokój chłopakowi.
(2016.12.09)
czyli wszyscy bandyci to psychole - leczyc ich tżeba i może za nasze pieniądze? Kara Śmierci albo dożywotnie roboty!!!!!
(2016.12.09)
Prokuratura elbląska zrobiła z siebie pośmiewisko, koniec kropka
(2016.12.09)

info

22  
  3
@zsssypt - heh :) trzeba być po prostu Piotrkiem :p
(2016.12.09)
Wszyscy tacy mądrzy, z poważnej sprawy robicie sobie żarty, a stonoga to kto ? a kto kogo pobił itd. .. .. . a niech wam syna 11lat jakis debil by pobił bo obok debila szedł czy jechał rowerem i wtedy ciekawy jestem jak byscie wszyscy sobie żarty robili.
Wojjj (2016.12.09)

info

7  
  4