UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciężko było coś zrobic szybciej w tej sprawie ? A nie zbierac laury po fakcie. Ciezko tak samo dopiaac kogo to zasluga? O dymisji prokuratora z wiadomych powodow? O tym jaki system panuje w prokuraturze w Elblagu?

MieszkaniecEG