UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciężko było coś zrobic szybciej w tej sprawie ? A nie zbierac laury po fakcie. Ciezko tak samo dopiaac kogo to zasluga? O dymisji prokuratora z wiadomych powodow? O tym jaki system panuje w prokuraturze w Elblagu?

MieszkaniecEG

Anuluj