53
09.12.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Podobno to syn kogos z prokuratury albo z eg sadu. Przykre i bulwersujace!!! Patologia jest wymiarze prawiedliwosci niestety. Przysiegaja a naprawde to maja wszystko w du. .pie. Licealisci macie sie czego uczyc, moze kiedys skonczycie prawo i bedziecie maczac palce w takim syfie. ..
egbagno (2016.12.09)

info

5  
  3
To rzeczywiscie okoliczność pomniejszajaca jego wine" troche go ponioslo"-co ty piszesz gamoniu??? 30 latek versus 11 latek 90kg-30 kg??!! Jeb. .. ij sie w łep Dr Freudzie
jakzwykledno (2016.12.09)
No to Stonoga trochę namieszał - i zmieszał prokuratorów publicznie to się za szczawa wzięli
lolos87 (2016.12.09)

info

3  
  2
Ten prokurator,HJducki co by tu o nim napisac ..fajny gosc kazdy cos tam wie....!!!
(2016.12.10)
@jakzwykledno - Pelikanie czytaj ze zrozumieniem jak ci taki szczaw za kilka lat obrobi chatę to wtedy sam się jeb. .. .sz w ten swój pusty łeb. Chyba, że bronisz synalka bandyty pelikanie.
ARESIAK1 (2016.12.10)
Odrazu Patologia, poniosło chyba troche. Jak do teraz widziałem jedynie nagranie gdzie koleś lat 30 wali z buta DZIECIAKA, i to dosłownie chce z niego zrobić coś w postaci plamy. Czy dzieciak ma coś za uszami czy nie, nie mi to osądzać bo jak do teraz osądzamy kolesia jakiego widzieliśmy co robił z DZIECKIEM. Ponadto, Rodzice kolesia jaki już siedzi to z tego jak mi wiadomo MAMA P. Prezes Sądu Penitencjarnego, TATA pracownik AŚ w Elblągu (może się mylę ale w taki sposób Rodzinę opisano tego kolesia jaki siedzi) sam fakt że Rodzice tego kogoś mają takie stanowiska, powinno dać do myślenia ze koleś pobił Dzieciaka, nawet jeżeli Dzieciak coś niby zrobił własnie temu co go pobił, nie pozwala na tego typu zachowania zwłaszcza względem Dziecka bo od tego są Rodzice czy już nawet kurator jeżeli faktycznie jest.
Wojjj (2016.12.10)

info

1  
  2
Ktoś ma wątpliwości, że prokuratura w Elblągu ukręciłaby łeb tej sprawie?
RedaktorJabłkalski (2016.12.10)

info

4  
  4
brawo tak 3 mać
malboro (2016.12.10)

info

1  
  0
Ten ham wsadzil mnie na sankcje za pobicie
gryps (2016.12.10)
Ten prokurator J Hajducki wsadzil mnie na sankcje za pobicie rowiesnika silnego jak ja przyznalem sie do winy skrucha przeprosilem ale on i tak dla zasady mnie wsadzil
GrypsujacyInteligenTny (2016.12.10)

info

1  
  0