UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po obejrzeniu interwencji w Polsacie, dochodzę do wniosku, że Elbląg, to Eldorado dla bandziorów. Z wypowiedzi kolejnego prokuratora wynika jasno, że broni decyzji kolegi po fachu. Jakie to ohydne. Wstyd i hańba. W tym mieście nie jest bezpiecznie. To azyl dla świrów. Czas się pakować....dzieci mam....

Parafka

Anuluj