UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patologia łykacie wszystko jak pelikany ten małolat pokrzywdzony to tez ma swoje za uszami mały przestępca złodziejaszek notowany i znany Policji i w dodatku ma kuratora i co za dobre sprawowanie go dostał. Telewizja zrobiła wam wodę z mózgów nie wiecie to nie piszcie znam sprawę od podszewki i nie chce tutaj nikogo bronić i też nie popieram przemocy, ale tez wiem ze źródła, że ten 11-latek nie jest świętoszkiem. wszedł do samochód tego gościa zabrał telefon i co to jest ok facet się wkurzył i dostał w gębę małolat nie popieram przemocy i kopania, ale faceta po prostu poniosło i tyle rozdmuchali sprawę dorobili ideologię trochę konfabulacji i jest afera koperkowa. Małolat to tez potencjalny przestępca tak się zaczyna od drobnych kradzieży, a kończy na mordowaniu ludzi. Telewizja jest stronnicza i nie pisze całej prawdy, a wy nie znając faktów wylewacie pomyje na człowieka. wina leży po obu stronach łatwo kogoś zbesztać, ale jak się to robi to trzeba mieć niezbite na to dowody, a nie łykać wszystko co mówią w telewizji. Telewizja to spreparowana rzeczywistość i nigdy nie mówiła całej prawdy, a wyciąganie pochopnych wniosków jest wielce krzywdzące.

ARESIAK1