UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Po obejrzeniu interwencji w Polsacie, dochodzę do wniosku, że Elbląg, to Eldorado dla bandziorów. Z wypowiedzi kolejnego prokuratora wynika jasno, że broni decyzji kolegi po fachu. Jakie to ohydne. Wstyd i hańba. W tym mieście nie jest bezpiecznie. To azyl dla świrów. Czas się pakować....dzieci mam....
Parafka