UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kinga2 - Najgorzej, że taka popularność tego sklepu z dopalaczami, ile razy tamtędy nie przechodzę to zawsze ktoś tam wchodzi, a potem słychać tylko jak drze ryja za blokiem.


Anuluj