UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co myslą o tym radni PiS z przewodniczącym Markiem Pruszakiem ? W końcu nikt nikogo na silę do rady nie wciągał, więc zapraszam do roboty. , przy wsparciu poslow Wilka i Krasulskiego, szybko poprawią zle prawo, bo przecież za darmo nie chcą brać dużej pensji poselskiej.


Anuluj