UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszędzie powinny być kamery, także policja powinna mieć kamerki przy mundurach na interwencjach i w salkach zatrzymań dlaczego tego nie ma ?.

TT

Anuluj