UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszędzie powinny być kamery, także policja powinna mieć kamerki przy mundurach na interwencjach i w salkach zatrzymań dlaczego tego nie ma ?.
TT
Wszędzie powinny być kamery, także policja powinna mieć kamerki przy mundurach na interwencjach i w salkach zatrzymań dlaczego tego nie ma ?.
TT