UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co myslą o tym radni PiS z przewodniczącym Markiem Pruszakiem ? W końcu nikt nikogo na silę do rady nie wciągał, więc zapraszam do roboty. , przy wsparciu poslow Wilka i Krasulskiego, szybko poprawią zle prawo, bo przecież za darmo nie chcą brać dużej pensji poselskiej.