UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
facet pewnie nie płacił bo nie miał z czego :) teraz oprócz płacenia alimentów przez fundusz alimentacyjny ( z naszych podatków) będziemy go z naszych podatków otrzymywać w zakładzie karnym :)
facet pewnie nie płacił bo nie miał z czego :) teraz oprócz płacenia alimentów przez fundusz alimentacyjny ( z naszych podatków) będziemy go z naszych podatków otrzymywać w zakładzie karnym :)