UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

facet pewnie nie płacił bo nie miał z czego :) teraz oprócz płacenia alimentów przez fundusz alimentacyjny ( z naszych podatków) będziemy go z naszych podatków otrzymywać w zakładzie karnym :)


Anuluj