UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"A kodziarz na wolności ?" - a ty jak mały Kazio z 1b powtarzasz jakieś bzdury. Gospodarka najsłabsza od trzech lat! to jest fakt pislamisto a nie jakieś niezapłacone alimenty Kijowskiego.

ogonek

Anuluj