UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"A kodziarz na wolności ?" - a ty jak mały Kazio z 1b powtarzasz jakieś bzdury. Gospodarka najsłabsza od trzech lat! to jest fakt pislamisto a nie jakieś niezapłacone alimenty Kijowskiego.
ogonek
"A kodziarz na wolności ?" - a ty jak mały Kazio z 1b powtarzasz jakieś bzdury. Gospodarka najsłabsza od trzech lat! to jest fakt pislamisto a nie jakieś niezapłacone alimenty Kijowskiego.
ogonek