Wybrany wątek opinii

A kodziarz na wolności ?
(2016.11.15)
"A kodziarz na wolności ?" - a ty jak mały Kazio z 1b powtarzasz jakieś bzdury. Gospodarka najsłabsza od trzech lat! to jest fakt pislamisto a nie jakieś niezapłacone alimenty Kijowskiego.
ogonek (2016.11.16)
Powrót do komentarzy