Wybrany wątek opinii
A kodziarz na wolności ?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
"A kodziarz na wolności ?" - a ty jak mały Kazio z 1b powtarzasz jakieś bzdury. Gospodarka najsłabsza od trzech lat! to jest fakt pislamisto a nie jakieś niezapłacone alimenty Kijowskiego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3