UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Znam kilku takich, a co ciekawe to wcale się nie ukrywają. Przeciwnie, jeden znich planuje(jeżeli go nie zwiną)sam się zgłosić, bo jak mówi. .narazie roboty nie ma to sobie posiedzi do marca w między czasie porobi sobie wszystkie badania lekarskie (bez kolejek do lekarzy) a na wiosnę wyjdzie i ma w du. .. e z MOPS-u dostanie 4-5 stówek jako bezrobotny i po ZK. Do tego załapie się gdzieś na budowę i ŻYĆ NIE UMIERAĆ. Ikto mi powie że nie ma racji?