UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wielu jest takich co pracują na czarno, aby komornik nie wyegzekwował alimentów. Zważcie, na to że matka nie ma takiego komfortu, aby powiedzieć dziecku nie będziesz dziś jadła kochanie, bo tatuś nie dał pieniędzy. Rodzic mający przy sobie dziecko nie ma wyboru, musi stanąć na głowie, aby utrzymać siebie i dziecko, ta druga strona często patrzy przez pryzmat konieczności oddawania pieniędzy byłemu partnerowi. Do poczęcia dziecka trzeba dwoje i na tyleż samo rodziców powinno na nie łożyć. Alimenciarze najczęściej mają zasądzone śmieszne kwoty bywa nawet że jest to 150 zł, niech ktoś z obrońców tych co się uchylają od płacenia spróbuje wychować i wyżywić dziecko za dwukrotność kwoty alimentów. Życzę powodzenia.