24
19.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na równym bagnistym terenie jest bardzo ciężko. Ale ty wiesz lepiej, jak budować w górach a jak na terenach podmokłych.
(2016.09.19)
"Pal przemieszczeniowy – zagłębiany w grunt (metodą wbijania, wibrowania, wciskania, wkręcania lub kombinacji tych metod) bez wiercenia lub usuwania urobku, z wyjątkiem zabiegów ograniczających wysadzinę, drgania, usuwania przeszkód lub ułatwiania zagłębiania. " - inzynierbudownictwa. pl
(2016.09.19)
Eeee, już teraz siódemka jest trzypasmowa. Trzeci pas dwukierunkowy, uniwersalny, kto pierwszy ten lepszy.
denno (2016.09.19)

info

3  
  6
Budowanie drogi na żuławskich bagnach to mordęga, lepiej było obok niedawno wyremontowanej siódemki wybudować kanał transportowy i wozić tiry barkami.
(2016.09.19)

info

3  
  2
badzmy cierpliwi. troche poczekamy a potem szybko polatamy s7 :)))
SZYMKOVIAK16 (2016.09.19)
Nie cierpię takich narzekaczy!!! Całe życie jesteście nieszczęśliwi, bo nic Was nie cieszy. A ja się cieszę, bo będzie w końcu porządny, niekolizyjny, szybki dojazd do Gdańska ???????? Nie mogę się doczekać ;-)
s_ko (2016.09.19)

info

19  
  2
Już nie mogę się doczekać
krzychu7777 (2016.09.19)

info

13  
  0
Elbląg Ikea - 25minut. To jest to, tyle co z Wrzeszcza.
realista1 (2016.09.20)

info

10  
  0
Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce
(2016.09.20)
Wydaje się że Budimex się nie wyrabia
t.k.w. (2016.09.20)

info

0  
  4