A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na równym bagnistym terenie jest bardzo ciężko. Ale ty wiesz lepiej, jak budować w górach a jak na terenach podmokłych.
"Pal przemieszczeniowy – zagłębiany w grunt (metodą wbijania, wibrowania, wciskania, wkręcania lub kombinacji tych metod) bez wiercenia lub usuwania urobku, z wyjątkiem zabiegów ograniczających wysadzinę, drgania, usuwania przeszkód lub ułatwiania zagłębiania. " - inzynierbudownictwa. pl
Eeee, już teraz siódemka jest trzypasmowa. Trzeci pas dwukierunkowy, uniwersalny, kto pierwszy ten lepszy.
Budowanie drogi na żuławskich bagnach to mordęga, lepiej było obok niedawno wyremontowanej siódemki wybudować kanał transportowy i wozić tiry barkami.
badzmy cierpliwi. troche poczekamy a potem szybko polatamy s7 :)))
Nie cierpię takich narzekaczy!!!
Całe życie jesteście nieszczęśliwi, bo nic Was nie cieszy.
A ja się cieszę, bo będzie w końcu porządny, niekolizyjny, szybki dojazd do Gdańska ????????
Nie mogę się doczekać ;-)
Już nie mogę się doczekać
Elbląg Ikea - 25minut. To jest to, tyle co z Wrzeszcza.
Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce
Wydaje się że Budimex się nie wyrabia