Wybrany wątek opinii

badzmy cierpliwi. troche poczekamy a potem szybko polatamy s7 :)))
SZYMKOVIAK16 (2016.09.19)
@SZYMKOVIAK16 - Nie chcę latać, chcę w normalnych warunkach podróżować.
14563 (2016.10.05)
Powrót do komentarzy