Wybrany wątek opinii
badzmy cierpliwi. troche poczekamy a potem szybko polatamy s7 :)))
Do moderacji
Odpowiedz
11
1
@SZYMKOVIAK16 - Nie chcę latać, chcę w normalnych warunkach podróżować.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0