UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Eeee, już teraz siódemka jest trzypasmowa. Trzeci pas dwukierunkowy, uniwersalny, kto pierwszy ten lepszy.
denno
Eeee, już teraz siódemka jest trzypasmowa. Trzeci pas dwukierunkowy, uniwersalny, kto pierwszy ten lepszy.
denno