Wybrany wątek opinii

Jest ciężko na równym jak stół terenie? W Szwajcari czy Hiszpaniii przez góry się przewiercają wychodzi taniej za km autostrady niż w Polsce
(2016.09.19)
Ja bym raczej porównywał do Holandii a nie do Szwajcarii
HvK (2016.09.19)
Taniej, bo nie muszą palować i mają żwir pod ręką.
(2016.09.19)
Na równym bagnistym terenie jest bardzo ciężko. Ale ty wiesz lepiej, jak budować w górach a jak na terenach podmokłych.
(2016.09.19)
Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce
(2016.09.20)
Powrót do komentarzy