Wybrany wątek opinii
Jest ciężko na równym jak stół terenie? W Szwajcari czy Hiszpaniii przez góry się przewiercają wychodzi taniej za km autostrady niż w Polsce
Do moderacji
Odpowiedz
24
68
Ja bym raczej porównywał do Holandii a nie do Szwajcarii
Do moderacji
Odpowiedz
17
0
Taniej, bo nie muszą palować i mają żwir pod ręką.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Na równym bagnistym terenie jest bardzo ciężko. Ale ty wiesz lepiej, jak budować w górach a jak na terenach podmokłych.
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce
Do moderacji
Odpowiedz
3
0