UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Budowanie drogi na żuławskich bagnach to mordęga, lepiej było obok niedawno wyremontowanej siódemki wybudować kanał transportowy i wozić tiry barkami.
Budowanie drogi na żuławskich bagnach to mordęga, lepiej było obok niedawno wyremontowanej siódemki wybudować kanał transportowy i wozić tiry barkami.