UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budowanie drogi na żuławskich bagnach to mordęga, lepiej było obok niedawno wyremontowanej siódemki wybudować kanał transportowy i wozić tiry barkami.


Anuluj