UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie cierpię takich narzekaczy!!! Całe życie jesteście nieszczęśliwi, bo nic Was nie cieszy. A ja się cieszę, bo będzie w końcu porządny, niekolizyjny, szybki dojazd do Gdańska ???????? Nie mogę się doczekać ;-)

s_ko