UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce
Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce