UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak kolego mieszkałem w Hiszpanii o tam teren się nie zapada a jak idzie kombajn wiercący przez góry to kruszec jest wykorzystywany przy podsypce


Anuluj