UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie cierpię takich narzekaczy!!! Całe życie jesteście nieszczęśliwi, bo nic Was nie cieszy. A ja się cieszę, bo będzie w końcu porządny, niekolizyjny, szybki dojazd do Gdańska ???????? Nie mogę się doczekać ;-)
s_ko