UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie cierpię takich narzekaczy!!! Całe życie jesteście nieszczęśliwi, bo nic Was nie cieszy. A ja się cieszę, bo będzie w końcu porządny, niekolizyjny, szybki dojazd do Gdańska ???????? Nie mogę się doczekać ;-)

s_ko

Anuluj