A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja maryśkę lubię, kocham ją
radosław. s znana postać co każdy boi się pisać
kermit faja i kapuś
Ja jestem za całkowitym zakazem hazardu, palenia picia i ćpania!!!!! Ile przez to tragedii rodzinnych!!!
Słusznie prawisz.
Policja będzie utylizować temat w swoich płucach! ????
Narkotyki w Polsce są bardzo legalne ale tylko te wprowadzone przez duże firmy które mają kasę na lobbing :)
@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;)
Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś
napisał w komentarzu gdzieś wyżej
@mm263 - Nie lepiej spalić ? :D
byli juz karani, jakim sposobem kolejny raz robia to samo. .. .polskie prawo.