74
04.07.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ja maryśkę lubię, kocham ją
Zenek34444 (2016.07.05)

info

6  
  3
radosław. s znana postać co każdy boi się pisać
leszcze (2016.07.05)

info

2  
  2
kermit faja i kapuś
dr.lubicz (2016.07.05)

info

1  
  1
Ja jestem za całkowitym zakazem hazardu, palenia picia i ćpania!!!!! Ile przez to tragedii rodzinnych!!!
(2016.07.05)
Słusznie prawisz.
brudassboy (2016.07.05)
Policja będzie utylizować temat w swoich płucach! ????
brudassboy (2016.07.05)
Narkotyki w Polsce są bardzo legalne ale tylko te wprowadzone przez duże firmy które mają kasę na lobbing :)
Bigt (2016.07.05)
@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;) Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś napisał w komentarzu gdzieś wyżej
Portelowicz (2016.07.05)
@mm263 - Nie lepiej spalić ? :D
Portelowicz (2016.07.05)
byli juz karani, jakim sposobem kolejny raz robia to samo. .. .polskie prawo.
xxxxxxxx (2016.07.05)

info

2  
  1