Wybrany wątek opinii

I dobrze! Więcej takich akcji, łapać nierobów i wozaków, wyrzutki społeczne!!! Brawoooooooooo!!!! Trochę zielska pójdzie w kibel, dzieciaki mniej spalą.
Romulec (2016.07.04)
@Romulec - Nie, nie spalą mniej, tylko będą szukac gdzieś indziej, a jak nie będzie zioła będą kupować dopalacze. Reprezentujesz tę część narodu, która jest tak głupia, że wstydzimy się Was na całym świecie, szanowny Wieśniaku.
Byłypolicjant,emeryt (2016.07.04)
@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;) Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś napisał w komentarzu gdzieś wyżej
Portelowicz (2016.07.05)
@Romulec - wreszcie cos robia z ta szumowina nierobami tylko truja ludzi ale to tylko kropla w morzu
(2016.07.05)
Powrót do komentarzy