Wybrany wątek opinii
I dobrze! Więcej takich akcji, łapać nierobów i wozaków, wyrzutki społeczne!!! Brawoooooooooo!!!! Trochę zielska pójdzie w kibel, dzieciaki mniej spalą.
Do moderacji
Odpowiedz
24
22
@Romulec - Nie, nie spalą mniej, tylko będą szukac gdzieś indziej, a jak nie będzie zioła będą kupować dopalacze.
Reprezentujesz tę część narodu, która jest tak głupia, że wstydzimy się Was na całym świecie, szanowny Wieśniaku.
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;)
Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś
napisał w komentarzu gdzieś wyżej
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Romulec - wreszcie cos robia z ta szumowina nierobami tylko truja ludzi ale to tylko kropla w morzu
Do moderacji
Odpowiedz
1
0