Wybrany wątek opinii

Ja jestem za całkowitym zakazem hazardu, palenia picia i ćpania!!!!! Ile przez to tragedii rodzinnych!!!
(2016.07.05)
Wszystkojest dla ludzi alkohol tyton i te nielegalne uzywki tez. Jesli masz ostatnie pieniadze i wybierasz picie zamiast jedzenia to juz wtedy jest przesada i jestes uzaleziony ale jesli wypijesz jedno dwa piwa zapalisz trawe raz na jakis czas bez przesady...
Asia23 (2016.07.05)
To jedz do szmatoglowych . Tu jest polska .
(2016.07.05)
Powrót do komentarzy