Wybrany wątek opinii
Ja jestem za całkowitym zakazem hazardu, palenia picia i ćpania!!!!! Ile przez to tragedii rodzinnych!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
Wszystkojest dla ludzi alkohol tyton i te nielegalne uzywki tez. Jesli masz ostatnie pieniadze i wybierasz picie zamiast jedzenia to juz wtedy jest przesada i jestes uzaleziony ale jesli wypijesz jedno dwa piwa zapalisz trawe raz na jakis czas bez przesady...
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
To jedz do szmatoglowych . Tu jest polska .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0