UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;) Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś napisał w komentarzu gdzieś wyżej

Portelowicz

Anuluj