UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;) Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś napisał w komentarzu gdzieś wyżej
Portelowicz
@Romulec - Nie sadzę by w kibel to poszło;) Polska policja podejrzewam ma swoją formę "UTYLIZACJI" o której za pewne będzie cisza jak ktoś napisał w komentarzu gdzieś wyżej
Portelowicz