UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Narkotyki w Polsce są bardzo legalne ale tylko te wprowadzone przez duże firmy które mają kasę na lobbing :)
Bigt
Narkotyki w Polsce są bardzo legalne ale tylko te wprowadzone przez duże firmy które mają kasę na lobbing :)
Bigt