A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bzdura. Rano kupowałem alkohol, cukier, kawę, papierosy, a w aptece oksykodon, silny opioidowy lek przeciwbólowy, nawet refundowany 12zł za 60tab, bardzo dobry, choć silnie uzależnia i cieżko rzucić jak heroinę.
@mm263 - Ja myślę, że zamknąć ich na 10 lat, a alkoholików bijących żony dzieci wypuścić, bo maruchaina to samo zło, a % to dobry przychód dla budżetu państwa.
Narkotyki są dla śmieci!!!
Dokładnie, dla takich prymitywów co łby zjarane już od dawna i tylko sieczka została, palcie dalej gamonie, żryjcie tą pyszną trawkę, zapewne da wam dobrą przyszłość........ Co za ciołki
Ten moment gdy w rozmowie z ćpunami śmieciami, z braku argumentów sięgasz po inwektywy. Bezcenny.
@Gall - Tylko ciekawe kto go pali :) i jak;P
@mm263 - spalić!
W stanach juz kilka lat temu państwo zaczęło zarabiać na handlu marihuaną a w grajdole nie dość że kasę robią "typy" to jeszcze zmuszaja młodzież do szukania alternatywnych środków . Potem szpitale mają zajęcie a podatnicy płacą .
10 lat za 52 kg a za grama 3 !!! Polska - kraj rządzony przez nielogicznych matołów !
Gdzie są komentarze ???