74
04.07.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bzdura. Rano kupowałem alkohol, cukier, kawę, papierosy, a w aptece oksykodon, silny opioidowy lek przeciwbólowy, nawet refundowany 12zł za 60tab, bardzo dobry, choć silnie uzależnia i cieżko rzucić jak heroinę.
(2016.07.04)
@mm263 - Ja myślę, że zamknąć ich na 10 lat, a alkoholików bijących żony dzieci wypuścić, bo maruchaina to samo zło, a % to dobry przychód dla budżetu państwa.
okoniowaty (2016.07.04)
Narkotyki są dla śmieci!!!
(2016.07.04)

info

11  
  9
Dokładnie, dla takich prymitywów co łby zjarane już od dawna i tylko sieczka została, palcie dalej gamonie, żryjcie tą pyszną trawkę, zapewne da wam dobrą przyszłość........ Co za ciołki
Romulec (2016.07.04)
Ten moment gdy w rozmowie z ćpunami śmieciami, z braku argumentów sięgasz po inwektywy. Bezcenny.
(2016.07.04)

info

2  
  2
@Gall - Tylko ciekawe kto go pali :) i jak;P
okoniowaty (2016.07.04)
@mm263 - spalić!
(2016.07.05)
W stanach juz kilka lat temu państwo zaczęło zarabiać na handlu marihuaną a w grajdole nie dość że kasę robią "typy" to jeszcze zmuszaja młodzież do szukania alternatywnych środków . Potem szpitale mają zajęcie a podatnicy płacą .
Polska kraj parodii (2016.07.05)

info

10  
  1
10 lat za 52 kg a za grama 3 !!! Polska - kraj rządzony przez nielogicznych matołów !
Palacz (2016.07.05)

info

3  
  2
Gdzie są komentarze ???
Do cenzora (2016.07.05)

info

1  
  1