A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jaka utylizacja????? co za bzdury tu pisza!!! kto by zutylizował 2 milony pln chyba jakis chory psychicznie. .zutylizuja moze kilo a reszta wroci do obiegu predzej czy pózniej, sami pala a innym niedadzą
je ba ccccc po li cjeeeee
Wszystkojest dla ludzi alkohol tyton i te nielegalne uzywki tez. Jesli masz ostatnie pieniadze i wybierasz picie zamiast jedzenia to juz wtedy jest przesada i jestes uzaleziony ale jesli wypijesz jedno dwa piwa zapalisz trawe raz na jakis czas bez przesady...
~Najnowszy niezależny sondaz!!!! PIS - 55% Narodowcy/Korwin - 25% reszta śmiecia (PO, N. PSL, SLD, KOD, Razem) poniżej progu wyborczego. Partia Kukiza rozpada się. Część przejdzie do Pisu a część do Narodowców/Korwin.
Krótkie wyjaśnienie dla idi0tów wierzących w politykę, korporacje itp. ekstremizmy: NowoczesnaPOPiSSLDPSLUW. .. to z grubsza jedna partia. Sami przekonacie się o tym zwyczajnie analizując jakie ustawy te "partie" przegłosowały, komu dawały koncesje na wydobycie tego i owego, do czego "dopłacały" (z naszej kasy!) etc. .. - bez emocji, bez bawienia się w detale - zwykła czysta prosta analiza. PS. Słynny art. 1066 - PO wprowadziło, PiS teraz rozwija. .. a w mediach głównego ścieku cisza. Obecnie trwa przepychanie "umowy" TTIP - czyli z grubsza to tak, jakby np. Polska (czy jakikolwiek inny kraj) wypowiedziała wojnę USA i od razu podpisała akt kapitulacji :/ (no, raczej wobec ich korporacji - tamtejszy rząd przecież chodzi na sznurku korpobanksterki)
a dlaczego ja nie mogę zasadzić sobie takiej zwykłej, naturalnej ROŚLINY, a takie CIA (WSI?-Klewki?-co tam przylatywało poza talibami?) może produkować np. setki TON syntetycznego narkotycznego g. .na w Afganistanie (od inwazji USA eksport dragów z tego "kraju" wzrósł grubo ponad 1000%!!! -dane ONZ), Kolumbii itd. .. , które ląduje później w Europie całymi paletami w wojskowych samolotach, i staje się narzędziem geopolitycznej walki. ..
Brawo Policja:) mniej narkotykow i wieksze ograniczenie na alkohol = wieksze bezpieczenstwo
@Romulec - wreszcie cos robia z ta szumowina nierobami tylko truja ludzi ale to tylko kropla w morzu
To jedz do szmatoglowych . Tu jest polska .
Trzymaj się Kiniu!!!